KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO I WAKACJE NAD MORZEM!

ODKRYJ TAJEMNICE APULII!

 

Proponujemy wakacyjne kursy języka włoskiego połączone z pobytem nad morzem!

       Dwa tygodnie wakacji, nauka języka oraz bogaty program kulturalny!

 

 

 

kontakt: info@apuliaonline.eu

dr Aneta Banasik

 

OFERTA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH WRAZ Z OPIEKUNAMI

 

Proponujemy kursy języka włoskiego lub pobyt w Bari i okolicach dla uczniów szkół średnich wraz z opiekunami. W zależności od Państwa preferencji zapewniamy turnusy tygodniowe lub dwutygodniowe. Oferta obejmuje: noclegi w hotelu w pokojach dwuosobowych z łazienką, położonym nad samym morzem w miejscowości Mola di Bari lub na terenie kampusu wyposażonego w aule, boiska sportowe, salę konferencyjną oraz teatr, położonym na peryferiach Bari jak również dwa lub trzy posiłki dziennie. Mogą Państwo wybrać jedną z trzech opcji:

1.      Językową – w godzinach rannych 4 lekcje języka włoskiego dziennie od poniedziałku do piątku, po południu proponujemy bogaty program kulturalny obejmujący na przykład wycieczki, spotkania, tandemy, gry językowe, koncerty, projekcje filmów, degustacje typowych produktów regionalnych, wieczory literackie, udział w spotkaniach promujących regionalne tradycje Apulii.

2.     Turystyczną – proponujemy zwiedzanie najpopularniejszych miejsc w Apulii i regionie Basilicata na przykład: Alberobello, Polignano a Mare, Bari, Castellana Grotte, Castel del Monte, Matera. Na Państwa życzenie przygotowujemy również bogaty program kulturalny obejmujący spotkania, tandemy, koncerty, projekcje filmów, degustacje typowych produktów regionalnych, wieczory literackie, udział w spotkaniach promujących regionalne tradycje Apulii.

3.     Sportową – intensywny program treningów piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki z profesjonalnymi trenerami na terenie kampusu oraz udział w mini turniejach z udziałem lokalnych drużyn sportowych. Na Państwa życzenie przygotowujemy również bogaty program kulturalny obejmujący na przykład wycieczki, spotkania, tandemy, koncerty, projekcje filmów, degustacje typowych produktów regionalnych, wieczory literackie, udział w spotkaniach promujących regionalne tradycje Apulii.

 

Prosimy Państwa o wybór jednej z trzech opcji oraz miejsca kursu (hotel czy kampus) i daty planowanego pobytu w Apulii (turnus 7 czy 14 – dniowy wraz z konkretną datą pobytu), sporządzimy wtedy indywidualny kosztorys. W przypadku wyboru opcji sportowej miejscem zakwaterowania jest kampus, który dysponuje odpowiednimi obiektami sportowymi.

 

Informujemy, że nasza oferta nie obejmuje podróży do i z Bari oraz ubezpieczenia. Minimalna liczba uczestników to 16 osób + opiekunowie.